Contact

ZSR Boreas
Katerdijk 7
8011 BK Zwolle

Email:

Algemeeninfo@zsrboreas.nl
Praesespraeses@zsrboreas.nl
Abactis abactis@zsrboreas.nl
Fiscusfiscus@zsrboreas.nl
Commissaris Wedstrijdwedstrijd@zsrboreas.nl
Commissaris Competitiecompetitie@zsrboreas.nl
Commissaris Materiaalmateriaal@zsrboreas.nl
Commissaris Gebouwgebouw@zsrboreas.nl


Evenementen:
Verengingsbokaal: verenigingsbokaal@gmail.com

Overige informatie:
IBAN RABO: NL28RABO0397371691
IBAN ABN AMRO: NL73ABNA0474119726
KVK-nummer: 05074813

Routebeschrijving

Vanaf Station Zwolle met de fiets
Vertrek vanaf de rotonde bij Station Zwolle in oostelijke richting en neem de Stationsweg. Ga aan het einde van de stationsweg linksaf. Je rijdt nu op de Burgemeester van Roijensingel. Volg deze weg en sla aan het einde rechts af. Je rijdt nu op de Harm Smeengekade. Rijdt op de rotonde rechtdoor en sla bij het volgende stoplicht linksaf de Katerdijk op. De locatie bevindt zich na ongeveer 150 meter aan de rechterkant.

Vanaf Station Zwolle met het OV
Er rijden om de 10 minuten bussen vanaf Station Zwolle richting bushalte Katerdijk/Blaloweg, Zwolle. Deze bushalte bevindt zich voor de ingang van onze locatie. Bezoek ov9292.nl voor een actuele dienstregeling.