2021
Bestuur Weber
zsrboreas bestuur 2021-2022
2021

Praeses: Guusje Weber
Abactis:  Manuela Sleking
Fiscus: Pieter Bos
Commissaris competitie- en wedstrijdroeien: Emma Lukas
Commissaris Gebouw: Noah Venema
Commissaris Externus: Demi Hakvoort

2020
Bestuur Rijpstra
2020

Praeses: Iris Rijpstra
Abactis: Robert Orsel
Fiscus: Stijn Boerdam
Commissaris competitie- 
en wedstrijdroeien: Jana Westerhaus
Commissaris Gebouw: Maarten te Riele 

2019
Bestuur Oosterkamp
Bestuursfoto bestuur Oosterkamp ZSR Boreas
2019

Praeses: Chemène Oosterkamp
Abactis: Lotte Verhaar
Fiscus: Juliët Meijboom
Commissaris competitie- 
en wedstrijdroeien: Kaien van der Weide
Commissaris Gebouw: Folke Koster

Commessaris Externus: Aksel Scholtens

2018
Bestuur Tiemersma
Bestuursfoto bestuur Tiemersma ZSR Boreas
2018

Praeses: Jasmijn Tiemersma
Abactis: Chemène Oosterkamp
Fiscus: Thijs Cornelis Marschalk
Commissaris competitie-
en wedstrijdroeien
: Jorick Versteeg
Commissaris Gebouw: Bernard Kuiper
Algemeen Bestuurslid: Ruben schram

2017
Bestuur Scholtens
Bestuursfoto bestuur Scholtens ZSR Boreas
2017

Praeses: Aksel Scholtens
Abactis: Joris Landkroon
Fiscus: Bart Hurink
Commissaris Competitieroeien: Tom Nijmeijer
Commmisaris Wedstrijdroeien: Mara Feick
Commissaris Gebouw: Manuela Sleking

2016
Bestuur van der Eerden
2016

Praeses: Erik van der Eerden
Abactis: Lotte Wolfert
Fiscus: Ronne Timmerman
Commissaris Competitieroeien: Nicky Dijks
Commissaris Wedstrijdroeien: Miri Goossens
Commissaris Internus: Daniël van den Bos
Commissaris Gebouw: Petra Onnes

2015 II
Bestuur Breidenbach
2015 II

Praeses / Commissaris Competitieroeien: Liseth Breidenbach
Abactis: Fleur de Vries
Fiscus / Interim Commissaris Wedstrijdroeien: Cristian van Eeden
Commissaris Sociëteit & Materiaal: Mischa Huisman
Commissaris Internus: Maarten Kotte

2015 I
Bestuur Kotte
2015 I

Praeses: Maarten Kotte
Abactis: Fleur de Vries
Fiscus: Cristian van Eeden
Commissaris Competitieroeien: Liseth Breidenbach
Commissaris Wedstrijdroeien: Sanne Pull
Commissaris Sociëteit & Materiaal: Mischa Huisman

2014
Bestuur Meijer
2014

Praeses: Nathalie Meijer
Abactis: Michal de Jong
Fiscus: Sarien Leemrijse
Commissaris Competitie: Jasmijn Tiemersma
Commissaris Internus: Cille van den Brink
Commissaris Externus: Annelies Pierik

2013
Bestuur Lam
2013

Praeses: Ka-Kim Lam
Abactis: Aria van Steijn
Fiscus: Wilmar van der Linde
Commissaris Roei: Arjan Boessenkool
Commissaris Materiaal: Kevin Authier

2012 II
Bestuur Breukelen
2012 II

Fiscus / Interim Praeses: Mick van Breukelen
Commissaris Materiaal / Interim Abactis: Maarten van der Wal
Commissaris Roei: André Kool

2012 I
Bestuur Yntema
2012 I

Praeses: Kilian Yntema
Abactis: Jolene van Leeuwen
Fiscus: Mick van Breukelen
Commissaris Roei: André Kool
Commissaris Materiaal: Maarten van der Wal

2011
Bestuur Hamoen
2011

Praeses: Joel Hamoen
Abactis: Nadine de Jonge
Fiscus: Stef Jansen
Commissaris Competitieroeien: Rick van Middelkoop
Commissaris Wedstrijdroeien / Materiaal: Gerrit van Beek
Commissaris Internus: Mayken Dijkstra

2010
Bestuur Wisse
2010

Praeses: Ellen Wisse
Abactis: Daphne van Kesteren
Fiscus: Mark Luikens
Commissaris Competitieroeien: Mathijs Krul
Commissaris Materiaal: Erwin van der Zouwen

2009 II
Bestuur Meulstee
2009 II

Praeses: Renske Meulstee
Fiscus: Steven Akker
Abactis: Nicoline Dobbe
Commissaris Competitieroeien: Jeroen Boersma
Commissaris Wedstrijdroeien: Mark Bijma
Commissaris Materiaal: Sjoerd Vocking

2009 I
Bestuur Meulstee
2009 I

Praeses: Renske Meulstee
Abactis: Nicoline Dobbe
Fiscus: Steven Akker
Commissaris Competitieroeien: Jeroen Boersma
Commissaris Wedstrijdroeien: Edwin Schulte
Commissaris Internus: Laura van der Straaten

2008
Bestuur Ketelaar
2008

Praeses: Marc Ketelaar
Abactis: Hessel Romkes
Fiscus: Nardie Mulder
Commissaris Competitieroeien: Annet Komen
Commissaris Wedstrijdroeien: Wester Devilee
Commissaris Internus: Jantine Ploeg

2007
Bestuur Koops
2007

Praeses: Arnold Koops
Abactis: Valerie Donswijk
Fiscus: Tom Jansen
Commissaris Roei: Marleen Pathuis
Commissaris Internus: Corrien van den Berg

2006
Bestuur Nienhuis
2006

Praeses: Stephan Nienhuis
Abactis: Annemieke Borgonjen
Fiscus: Tom Jansen
Commissaris Roei: Jort Alferink
Commissaris Internus: Corrien van den Berg

2005
Bestuur Nienhuis
2005

Praeses: Stephan Nienhuis
Abactis: Hielke van der Stouwe
Fiscus: Chris Steenbergen
Commissaris Roei: Jort Alferink

2004 oprichting
Bestuur Kleijer
2004

Praeses: Wouter Kleijer
Abactis: Sietske Galama
Fiscus: Marquin Regoor
Commissaris Roei: Jasper van Overbeek
Commissaris Introductie: Theo Sterk
Commissaris Vloot & Gebouw: Gijs Brandjes