Overwinningen

Wedstrijdblik

jaartal Nummer wedstrijd  
2018 LHEG4+ NSRF Remco Borgman
Jorick Versteeg
Joost Karsten
Jaïr Stroeve
stuur: Myrthe Broekman
2018 LHEj4+ Erasmus sprint Jorick Versteeg
Konstantin Delbrück
Joost Karsten
Jaïr Stroeve
stuur: Myrthe Broekman
2018 LHG4+ ARB Remco Borgman
Konstantin Delbrück
Jorick Versteeg
Jaïr Stroeve
stuur: Myrthe Broekman
2018 LHEj4+ ARB Remco Borgman
Jorick Versteeg
Joost Karsten
Konstantin Delbrück
stuur: Myrthe Broekman
2018 LHEj4+ Argo Sprint Jorick Versteeg
Konstantin Delbrück
Joost Karsten
Jaïr Stroeve
stuur: Myrthe Broekman
2018 LHEj4+ ZRB Remco Borgman
Konstantin Delbrück
Joost Karsten
Jaïr Stroeve
stuur: Myrthe Broekman
2018 LHEj4+ ZRB Jorick Versteeg
Konstantin Delbrück
Joost Karsten
Jaïr Stroeve
stuur: Myrthe Broekman
2018 LHG4+ Damen Raceroei Regatta Jorick Versteeg
Konstantin Delbrück
Joost Karsten
Jair Stroeve
stuur: Myrthe Broekman
2018 LHB4+ Hollandia Remco Borgman

Jorick VersteegJoost Karsten, Konstantin Delbrück, stuur: Myrthe Broekman

2016 B4+ Argo Sprint Marc Ketelaar
Christian Benstein
Stefan de Roos
Aksel Scholtens
Stuur: Nathalie Ketelaar
2011 LO8+ Heineken Roeivierkamp Bas Tielbeke
Christiaan Sijmons
in combinatie met Asopos de Vliet en Euros
2011 LO2- Varsity Bas Tielbeke
Christiaan Sijmons
2011 LO2- Hollandia Bas Tielbeke
Christiaan Sijmons
2011 LO2- ZRB Bas Tielbeke
Christiaan Sijmons
2011 LSA2- ZRB Bas Tielbeke
Christiaan Sijmons
2010 LB4+ ZRB Bas Tielbeke
Christiaan Sijmons
Hessel Romkes
Bart Anders Eggink
stuur: Mark Bijma
2010 LN4+ Westelijke Regatta Bas Tielbeke
Christiaan Sijmons
Hessel Romkes
Bart Anders Eggink
stuur: Mark Bijma
2008 N2- NSRF Slotwedstrijden Mathijs Ardesh
in combinatie met Okeanos

Compoblik

Jaartal Nummer Wedstrijd Ploeg  
2016 D2x Orca Competitie Slotwedstrijden Zwolsche/ Boreas Cille van de Brink,
Nynke Heeg
2016 HB4+ Orca Competitie Slotwedstrijden   Christian van der Wal,
Alex Paauw,
Mischa Huisman,
Cristian van Eeden,
stuur: Liseth Breidenbach
2016 C4+ Orca Competitie Slotwedstrijden Row de Wijn Jet Struik,
Marieke Arends,
Miriam Goossens,
Lisanne Kotte,
stuur: Liseth Breidenbach
2016 DErv B4+ HNOT Andromeda Liseth Breidenbach,
Fleur de Vries,
Eline Alferink,
Karen Sloot,
Stuur: Jasmijn Tiemersma
2015 HErv C4+ Theta Herfstregatta CC/DC Cristian van Eeden,
Christian van der Wal,
Alex Paauw,
Christian Benstein.
Stuur Gerdien Havinga
2015 HErv C4+ Knorrenstijn Memorial Regatta CC/DC Cristian van Eeden,
Christian van der Wal,
Alex Paauw,
Christian Benstein.
Stuur: Sanne Pull.
2015 HErv C4+ Najaarsbokaal 2015 CC/DC  
2015 DErv B4+ HNOT Andromeda Liseth Breidenbach,
Fleur de Vries,
Eline Alferink,
Karen Sloot.
Stuur: Sianne de Vries.
2015 DErv B4+ Skoll cup Andromeda Liseth Breidenbach,
Fleur de Vries,
Aria van Steijn,
Karen Sloot.
Stuur: Kaien van der Weide.
2015 DErv B4+ Carpit Noctem Andromeda Liseth Breidenbach,
Fleur de Vries,
Eline Alferink,
Aria van Steijn.
Stuur: Sianne de Vries.
2015 DErv B4+ RotteBokaal Andromeda Liseth Breidenbach,
Fleur de Vries,
Eline Alferink,
Aria van Steijn.
Stuur: Sianne de Vries.
2015 DErvB4+ EDR Andromeda Liseth Breidenbach,
Fleur de Vries,
Aria van Steijn,
Karen Sloot.
Stuur: Kaien van der Weide.
2015 DErv B4+ Orca Slot Andromeda Liseth Breidenbach,
Fleur de Vries,
Eline Alferink,
Aria van Steijn.
Stuur: Sianne de Vries.
2015 DErv B4+ Chris Heuvelman Bokaal Andromeda  
2014 DErvC4+ Asopos Najaars Andromeda Karen Sloot,
Eline Alferink,
Fleur de Vries,
Liseth Breidenbach
stuur: Nathalie Meijer