Overwinningen

Wedstrijdblik

jaartal Nummer wedstrijd
2011 LO8+ Heineken Roeivierkamp Bas Tielbeke
Christiaan Sijmons
in combinatie met Asopos de Vliet en Euros
2011 LO2- Varsity Bas Tielbeke
Christiaan Sijmons
2011 LO2- Hallandia Bas Tielbeke
Christiaan Sijmons
2011 LO2- ZRB Bas Tielbeke
Christiaan Sijmons
2011 LSA2- ZRB Bas Tielbeke
Christiaan Sijmons
2010 LB4+ ZRB Bas Tielbeke
Christiaan Sijmons
Hessel Romkes
Bart Anders Eggink
stuur: Mark Bijma
2010 LN4+ Westelijke Regatta Bas Tielbeke
Christiaan Sijmons
Hessel Romkes
Bart Anders Eggink
stuur: Mark Bijma
2008 N2- NSRF Slotwedstrijden Mathijs Ardesh
in combinatie met Okeanos

Compoblik

Jaartal Nummer Wedstrijd Ploeg
2016 DErv B4+ HNOT Andromeda Liseth Breidenbach,
Fleur de Vries,
Eline Alferink,
Karen Sloot,
Stuur: Jasmijn Tiemersma
2015 HErv C4+ Theta Herfstregatta CC/DC Cristian van Eeden,
Christian van der Wal,
Alex Paauw,
Christian Benstein.
Stuur Gerdien Havinga
2015 HErv C4+ Knorrenstijn Memorial Regatta CC/DC Cristian van Eeden,
Christian van der Wal,
Alex Paauw,
Christian Benstein.
Stuur: Sanne Pull.
2015 HErv C4+ Najaarsbokaal 2015 CC/DC
2015 DErv B4+ HNOT Andromeda Liseth Breidenbach,
Fleur de Vries,
Eline Alferink,
Karen Sloot.
Stuur: Sianne de Vries.
2015 DErv B4+ Skoll cup Andromeda Liseth Breidenbach,
Fleur de Vries,
Aria van Steijn,
Karen Sloot.
Stuur: Kaien van der Weide.
2015 DErv B4+ Carpit Noctem Andromeda Liseth Breidenbach,
Fleur de Vries,
Eline Alferink,
Aria van Steijn.
Stuur: Sianne de Vries.
2015 DErv B4+ RotteBokaal Andromeda Liseth Breidenbach,
Fleur de Vries,
Eline Alferink,
Aria van Steijn.
Stuur: Sianne de Vries.
2015 DErvB4+ EDR Andromeda Liseth Breidenbach,
Fleur de Vries,
Aria van Steijn,
Karen Sloot.
Stuur: Kaien van der Weide.
2015 DErv B4+ Orca Slot Andromeda Liseth Breidenbach,
Fleur de Vries,
Eline Alferink,
Aria van Steijn.
Stuur: Sianne de Vries.
2015 DErv B4+ Chris Heuvelman Bokaal Andromeda
2014 DErvC4+ Asopos Najaars Andromeda Karen Sloot,
Eline Alferink,
Fleur de Vries,
Liseth Breidenbach
stuur: Nathalie Meijer